Podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków KS Wisłoka Dębica wybrano nowy zarząd. Stanowisko prezesa objął Kacper Bieszczad.

Podczas 3-godzinnych obrad, do których doszło 26 czerwca, członkowie Wisłoki debatowali na różne tematy. Jednym z podpunktów był wybór nowego zarządu, w którym znalazło się siedem osób, w tym poprzedni prezes Radosław Garlewski. Na dotychczasowym stanowisku zastąpił go związany od wielu lat z klubem Kacper Bieszczad, który nie tylko był zaangażowany w oficjalne struktury biało-zielonych, ale także w środowisko kibicowskie.

Zdecydowanie najlepszy wybór. Osoba spoza topornego, hamującego rozwój klubu układu. Oddany i zakochany w Wisłoce. Takiej sympatii, szacunku oraz zaufania kibiców nie można kupić zajmowaną pozycją czy pieniędzmi. Kacper wyrósł na lidera dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu, wolontariackiej pracy na rzecz klubu, a także odpowiedniego podejścia i budowania zdrowych relacji w biało-zielonym społeczeństwie. Teraz przed nowym prezesem spore wyzwanie, ale miejmy nadzieję, że nasz popularny „Biechu” podoła temu zadaniu – komentował tę decyzję Mateusz Ożóg, członek zarządu Wisłoki.

W nowy zarząd klubu wchodzą:

– Kacper Bieszczad – prezes
– Radosław Garlewski (piłka nożna)
– Kuba Kolbusz (piłka nożna)
– Mateusz Ożóg (piłka nożna)
– Michał Wolańczyk (piłka nożna)
– Witold Brniak (siatkówka)
– Andrzej Tomaszewski (zapasy)

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *