Dzień dobry Dębico! To właśnie dziś, po wielu miesiącach przygotowań, startuje nowy serwis informacyjny o naszym regionie – DebicaInfo.pl.

Nie będzie tu zapowiedzi rewolucji dębickich mediów, nie będzie też obietnicy zapewnienia dostępu do morza. DebicaInfo.pl otwieramy z prostej przyczyny – sprawia nam to frajdę. Tak jak ponad 10 lat temu, gdy tworzyliśmy Młodą Dębica (mdebica.pl), czy jak 8 lat temu, gdy pracowałem dla Wiadomości Dębickich.

Portal mdebica.pl to nasze początki w dziennikarstwie lokalnym.

Od tego czasu bardzo dużo się zmieniło – zarówno w powiecie dębickim, jak i w moim życiu zawodowym. Doświadczenie zbierałem i wciąż zbieram w ogólnopolskich mediach, głównie dotyczących esportu – od wielu lat kieruję najważniejszymi portalami dotyczącymi tej branży, obecnie w grupie Weszlo! – znanej przede wszystkim z działalności w świecie piłki nożnej. Do korzeni wracam, by zebraną wiedzę przełożyć na stworzenie ciekawego miejsca dla mieszkańców naszego regionu.

Czym będzie DębicaInfo.pl?

Miejsca, w którym chcemy dostarczać szybkich newsów, ale i ciekawej publicystyki, reportaży, komentarzy. Chcemy pokazywać ludzi mieszkających w powiecie, ale i tych, którzy z powiatu wyjechali, by rozwijać się w rożnych miejscach. A takich ambasadorów jest przecież sporo, między innymi w dziedzinie sportu.

Chcemy pisać o wszystkich, o każdym zakątku naszego regionu. Startujemy powoli, żeby nie popełnić falstartu. Dlatego będziemy potrzebowali Waszej pomocy – chętnie przyjmiemy tematy, uwagi, komentarze. Wystarczy napisać do nas na [email protected], a postaramy się pomóc najlepiej, jak potrafimy.

Nasze drzwi otwarte są także dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z dziennikarstwem, wchodzą do klas o tym profilu i chcą zebrać cenne doświadczenie. Sami tak zaczynaliśmy, więc wiemy, jak to jest ważne. Jesteś młody, chcesz zacząć przygodę z dziennikarstwem? Napisz na [email protected].

Zostańcie z nami i dajcie nam kredyt zaufania. Do zobaczenia!

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *