Dzień dobry Dębico! To właśnie dziś, po wielu miesiącach przygotowań, startuje nowy serwis informacyjny o naszym regionie – DebicaInfo.pl.

Nie będzie tu zapowiedzi rewolucji dębickich mediów, nie będzie też obietnicy zapewnienia dostępu do morza. DebicaInfo.pl otwieramy z prostej przyczyny – sprawia nam to frajdę. Tak jak ponad 10 lat temu, gdy tworzyliśmy Młodą Dębica (mdebica.pl), czy jak 8 lat temu, gdy pracowałem dla Wiadomości Dębickich.

Portal mdebica.pl to nasze początki w dziennikarstwie lokalnym.

Od tego czasu bardzo dużo się zmieniło – zarówno w powiecie dębickim, jak i w moim życiu zawodowym. Doświadczenie zbierałem i wciąż zbieram w ogólnopolskich mediach, głównie dotyczących esportu – od wielu lat kieruję najważniejszymi portalami dotyczącymi tej branży, obecnie w grupie Weszlo! – znanej przede wszystkim z działalności w świecie piłki nożnej. Do korzeni wracam, by zebraną wiedzę przełożyć na stworzenie ciekawego miejsca dla mieszkańców naszego regionu.

Czym będzie DębicaInfo.pl?

Miejsca, w którym chcemy dostarczać szybkich newsów, ale i ciekawej publicystyki, reportaży, komentarzy. Chcemy pokazywać ludzi mieszkających w powiecie, ale i tych, którzy z powiatu wyjechali, by rozwijać się w rożnych miejscach. A takich ambasadorów jest przecież sporo, między innymi w dziedzinie sportu.

Chcemy pisać o wszystkich, o każdym zakątku naszego regionu. Startujemy powoli, żeby nie popełnić falstartu. Dlatego będziemy potrzebowali Waszej pomocy – chętnie przyjmiemy tematy, uwagi, komentarze. Wystarczy napisać do nas na [email protected], a postaramy się pomóc najlepiej, jak potrafimy.

Nasze drzwi otwarte są także dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z dziennikarstwem, wchodzą do klas o tym profilu i chcą zebrać cenne doświadczenie. Sami tak zaczynaliśmy, więc wiemy, jak to jest ważne. Jesteś młody, chcesz zacząć przygodę z dziennikarstwem? Napisz na [email protected].

Zostańcie z nami i dajcie nam kredyt zaufania. Do zobaczenia!

Udostępnij
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *