W sobotę rozpoczął się sezon kąpielowy w kompleksie basenów „Nemo” W Pustkowie-Osiedlu, a od wczoraj można także korzystać z obiektu wewnętrznego.

Otwarcie sezonu zostało połączone z Mistrzostwami Podkarpacia Juniorów w siatkówce plażowej. To jednak tylko początek atrakcji, które Gminy Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował na wakacje. Do dyspozycji mieszkańców oddano także park linowy składający się z siedmiu modułów, plażę palmową dla dzieci, pełnowymiarowe boiska do gry siatkówkę plażową czy kino pod chmurką, które zadebiutuje już 10 lipca o godzinie 21:30 emisją filmu „Jak wytresować smoka 3”.

Kolejne tytuły obejrzeć będzie można w wybrane piątki:

  • 24 lipca – „Hejter” (21:30)
  • 7 sierpnia – „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” (21:00)
  • 14 sierpnia – „Sokół z masłem orzechowym” (21:00)
  • 21 sierpnia „Kiedy się pojawiłaś” (21:00)

Wstęp do kina letniego jest bezpłatny.

Od wczoraj korzystać można także z basenu wewnętrznego, który jest otwarty codziennie w godz. 14-21. Przebywając na obiekcie „Nemo” nie można jednak zapominać o obostrzeniach związanych z koronawirusem.

W trakcie przebywania na terenie całego obiektu prosimy o dostosowywanie się do wszelkich zamieszczanych informacji dotyczących zachowania bezpiecznego dystansu społecznego, dezynfekcji rąk, noszenia maseczki oraz wszystkich innych wytycznych, które są zamieszczone na całym obiekcie basenu – czytamy na stronie GOSIR-u.

Pełny cennik dostępny jest pod tym adresem.

Fot. Gminy Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *