Przed nami kolejny słoneczny weekend, więc przygotowaliśmy kilka propozycji na spędzenie tego czasu. Wypad na basen? Film w kinie letnim? A może sport w roli widza?

Basen

W powiecie działają już baseny zewnętrzne, co jest dobrą wiadomością dla fanów spędzania czasu nad wodą. Zarówno obiekt przy ul. Sobieskiego, jak i „Nemo” w Pustkowie-Osiedlu czekają na swoich gości z długą listą atrakcji.

Basen przy ul. Sobieskiego w Dębicy – Obiekt otwarty jest w godzinach 10-18, a ceny całodniowych biletów to: 10 zł i 6 zł ulgowy (6/4 zł po godzinie 15:00)

Kompleks basenów „Nemo” w Pustkowie – Osiedlu – obiekt oferuje zarówno basen zewnętrzny, jak i wewnętrzny. Ceny biletów to:

  • Zewnętrzny: Całodniowy 10 zł, ulgowy 5 zł (8/4 zł po godzinie 15:00). Otwarty w godz. 10-19
  • Wewnętrzny: Godzinny 9,50 zł, ulgowy 6 zł. Otwarty w godz. 14-21

Istnieją także inne rodzaje wejściówek, w tym bilety rodzinne. Pełny cennik dostępny jest pod tym adresem.

W „Nemo” dostępne są także inne atrakcje – park linowy, plaża palmowa czy pełnowymiarowe boiska do gry w siatkówkę plażową.

Kino

Fani kina też będą mieli co robić. Ciekawe filmy będzie można obejrzeć zarówno w parku przy Domu Kultury „Śnieżka”, jak i w kinie „Kosmos”. Jakie tytuły przygotowano na weekend?

Piątek:

  • 16:30, kino „Kosmos” – „Bayala i ostatni smok” (Bilety: 15 zł, 13 zł – ulgowy)
  • 21:00, letnie kino przy ul. Bojanowskiego – „Pech to nie grzech” (wstęp darmowy)

Sobota:

  • 16:30, kino „Kosmos” – „Bayala i ostatni smok” (Bilety: 15 zł, 13 zł – ulgowy)
  • 19:00, kino „Kosmos” – „Najświętsze serce” (Bilety: 15 zł, 13 zł – ulgowy)

Niedziela:

  • 16:30, kino „Kosmos” – „Bayala i ostatni smok” (Bilety: 15 zł, 13 zł – ulgowy)
  • 19:00, kino „Kosmos” – „Najświętsze serce” (Bilety: 15 zł, 13 zł – ulgowy)

Sport

A co powiecie na widowiska sportowe? W ten weekend czeka nas kilka wydarzeń. W Dębicy odbywają się Mistrzostwa Polski Juniorów w siatkówce, jutro Igloopol zmierzy się z Izolatorem Boguchwała, a Artur Jędrzejczyk będzie miał okazję do zdobycia piątego tytułu mistrza PKO BP Ekstraklasy.

Mistrzostwa Polski Juniorów w siatkówce

Hala sportowa MOSiR Dębica gości najlepszych siatkarskich juniorów z całego kraju, którzy do niedzieli rywalizować będą o mistrzowski tytuł. W walce oglądać można między innymi KS Jasrzębski Węgiel S.A, EKS Skrę Bełchatów, Trefl Gdańsk czy AZS UWM Olsztyn. Dziś mecze potrwają do wieczora – ostatni pojedynek pomiędzy Jastrzębskim Węglem a MOS Wolą Warszawa rozpocznie się o 19:00. Harmonogram podobnie wygląda jutro – pierwsze starcie wystartuje o 10:00, a ostatnie o 19. Niedziela to dzień finałowy, w którym najpierw o godzinie 10:00 zobaczymy mecz o 3. miejsce, a o 13:00 spotkanie o mistrzostwo kraju.

Igloopol w sparingu z Izolatorem

Dębicki Igloopol czeka wyjazdowy sparing z Izolatorem Boguchwała. Mecz pomiędzy drużynami, które zmierzą się także w inauguracji startującego za trzy tygodnie sezonu, rozpocznie się o godzinie 10:30. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Artur Jędrzejczyk mistrzem Polski po raz piąty?

Pochodzący z Dębicy Artur Jędrzejczyk może jutro przypieczętować dobry sezon w wykonaniu Legii Warszawa. Były reprezentant Igloopolu ma szansę na zdobycie tytułu mistrza kraju. Jego drużyna potrzebuje minimum jednego punktu w starciu przeciwko Lechowi Poznań, do którego dojdzie w sobotę o godzinie 17:30. Czy dębiczanin po raz piąty założy na szyję złoty medal PKO BP Ekstraklasy?

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *