Jesteś uczniem lub studentem kierunku dziennikarskiego? Chcesz zacząć pisać, ale nie wiesz jak to zrobić? A może chcesz poznawać ludzi i dobrze się bawić? Dołącz do ekipy DebicaInfo.pl.

W sieci pojawiliśmy się niedawno, ale w świecie mediów funkcjonujemy od kilkunastu lat. Najpierw działaliśmy lokalnie, poznając ten zawód, ucząc się czym jest prowadzenie serwisów informacyjnych. Później zrobiliśmy krok naprzód i wyruszyliśmy w Polskę. Wciąż pracujemy dla ważnych w swoich dziedzinach mediów – internetowych i telewizyjnych.

DebicaInfo.pl stworzyliśmy po to, by znów poczuć frajdę, której doświadczyliśmy kilkanaście lat temu, prowadząc portal Młoda Dębica. Jako nastolatkowie nie próbowaliśmy zawładnąć branżą, po prostu chcieliśmy poznawać ludzi, uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach. Chcieliśmy zacząć przygodę z dziennikarstwem, nie siedząc za biurkiem.

Rozumiemy więc, jak ten pierwszy krok jest ważny, dlatego z chęcią otwieramy się na młodych ludzi. Idziesz do klasy albo na studia o profilu dziennikarskim? Już się tam uczysz? Zgłoś się do nas. Damy wiedzę i narzędzia do tego, by ten start był płynniejszy.

Złotych gór nie obiecujemy, ale kto wie – być może nasza wspólna przygoda przerodzi się w dłuższy związek?

Zainteresowanych zapraszamy pod maila [email protected] wraz z najważniejszymi informacjami o sobie. Na pewno odpiszemy!

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *