Zakończyły się prace związane z wykonaniem nowej nawierzchni asfaltowej na ulicy Sportowej w Dębicy. Trwa również przebudowa innych ulic.

Po kilku tygodniach zakończyły się prace przy ulicy Sportowej. Obejmowały one frezowanie starej nawierzchni i wykonaniu nowego asfaltu na odcinku około 220 metrów bieżących od ulicy Słonecznej do skrzyżowania z ulicą Brzegową.

Przy ulicy Sportowej znajdują się zarówno miejskie instytucje: ośrodek kultury, kompleksy sportowe MOSiR, jak również liceum, hotel czy komenda policji, dlatego remont tej drogi to niezbędna inwestycja zarówno dla mieszkańców, jak również dla całej społeczności, tym bardziej, że po ubiegłorocznym remoncie sieci wodno-kanalizacyjnej, ulica Sportowa była w bardzo złym stanie. Cieszę się, że kolejna inwestycja została zrealizowana i będzie służyć naszej społeczności – mówi w rozmowie z debica.pl burmistrz Mariusz Szewczyk.

To jednak nie koniec prac nad poprawą dróg w Dębicy. Obecnie trwa przebudowa ul. Olszynowej i ul. Sienkiewicza, a jeszcze w lipcu mają rozpocząć się działania na ul. Staszica, gdzie wymieniony zostanie chodnik.

Fot. debica.pl

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *