Aż osiem bramek padło w sobotnim sparingu Igloopolu Dębica z Tarnovią Tarnów, który ostatecznie zakończył się wysokim remisem.

Dwa ostatnie mecze kontrolne w wykonaniu biało-niebieskich to łącznie 18 goli. Najpierw podopieczni Grzegorza Lorka rozgromili u siebie Chemik Pustków, wygrywając 9:1, a w sobotę dostarczyli sporo emocji w wyjazdowym starciu z Tarnovią.

Co prawda do przerwy gospodarze prowadzili 3:1, ale w drugiej połowie się odbili i finalnie sparing zakończył się wynikiem 4:4. Cztery bramki dla zespołu z Tarnowa zdobył Patryk Klich, zaś dla Igloopolu strzelali Piotr Syguła (1) i Przemysław Nalepka (3).

Składu obu ekip (źródło igloopol.info):

Tarnovia: J. Frysztak – M. Sutkowski, W. Kuboń, D. Knych, H. Plebanek – K. Wilk, M. Bałut, B. Sulowski, B. Tokarczyk – W. Mącior, P. Klich oraz W. Gucwa, I. Król, M. Kaczyk, F. Bigas, A. Ciężadło, F. Kozdrój, J. Tryba, B. Kiełbasa, M. Pękala, Testowany

Igloopol: Psioda – Wiszyński, Ligęzka, Socha, Wanat, Kopala, Janus, Nalepka T., Drobot, Pyskaty, Nalepka P. oraz Cyran, Lamparty, Stańczyk, Kosiński, Machnik, Syguła