Półfinał okręgowego Pucharu Polski pomiędzy Legionem Pilzno a Wisłoką Dębica odbędzie się bez udziału publiczności.

Choć kibice mogą już oglądać spotkania ze stadionów nawet na najwyższym poziomie, w Pilźnie podjęto decyzję o zamknięciu trybun. Gospodarze poinformowali, że wszystkie spotkania ligowe i pucharowe organizowane na stadionie przy ulicy Legionów 30 będą odbywać się bez udziału publiczności. Jako powód podaje się panującą pandemię koronawirusa.

Na razie nie ma informacji, czy w ramach rekompensaty dla kibiców zostanie zorganizowana transmisja internetowa. Jeśli nie, do dyspozycji będą tylko relacje tekstowe.

Przypomnijmy, że oba półfinały okręgowego Pucharu Polski rozegrane zostaną w sobotę o godzinie 17:00. W drugiej parze Wisłok Wiśniowa podejmie Izolator Boguchwała. Finaliście spotkają się 29 lipca.

Fot. Wisłoka Dębica

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *