Jeśli ktoś prowadzi prace, to musi potem odtworzyć nawierzchnię ulicy i chodnik. No i niby to zrobiono, ale w efekcie napis przybrał postać jak na zdjęciu… – pisze przewodniczący rady miejskiej Mateusz Cebula. O co chodzi?

Zwraca on uwagę na akcję „Odłóż smartfon i żyj”, która rozpoczęła się w powiecie w połowie czerwca. Ma ona na celu poprawę bezpieczeństwa i zwiększenie świadomości na temat zagrożeń i konsekwencji nieodpowiedzialnych zachowań w przestrzeni publicznej.

Przy około 25 przejściach pojawiły się cytowane wyżej stwierdzenia, ale jak zwraca uwagę Mateusz Cebula, przy ul. Robotniczej, gdzie niedawno Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej prowadziło prace remontowe, kostka została źle ułożona i napisu nie da się już odczytać.

Nie wiem co Państwo o tym sądzą, ale w mojej ocenie czeka kogoś układanie puzzli. Względnie czyszczenie kostki i odtworzenie napisu. Liczę, że zostanie to szybko naprawione, bo akcja “Odłóż smartfon i żyj” to cenna inicjatywa – dodaje na Facebooku przewodniczący.

Zapewne zauważyli Państwo napisy “Odłóż smartfon i żyj” namalowane przy przejściach dla pieszych na drogach zarządzanych…

Opublikowany przez Mateusza Cebulę Piątek, 17 lipca 2020

Fot. Powiat Dębicki

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *