W sobotę w Pustkowie-Osiedlu otwarty zostanie park linowy. Do połowy sierpnia obowiązywał będzie darmowy wstęp!

Poszerza się lista atrakcji rekreacyjnych w Pustkowie-Osiedlu. Na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica wybudowano park linowy, którego koszt wyniósł 202 406 zł.

Będzie można z niego korzystać już od 1 sierpnia od godziny 14:00. Przez pierwsze dwa dni otwarty będzie do godziny 19:00, zaś od przyszłego tygodnia w następujących dniach:

  • Wtorek – niedziela, w godz. 14:30 – 18:30 (ostatnie wejście o godz. 18:00)

Do połowy sierpnia wstęp na teren parku będzie darmowy. A co oferuje obiekt? Dwie trasy – dziecięcą (zieloną) i standardową (niebieską). Obie składają się z 17 przeszkód, a różnią się stopniem trudności.

Trasa dziecięca (zielona) – przeznaczona głównie dla dzieci, ale mogą z niej korzystać również osoby dorosłe. Trasa składa się z 17 przeszkód, tj.: wejście po pochylni, pajęczyna, kropki, kreski, makarony, most z sieci, kacza kładka, beczka, bieg przez płotki, linki V, skok indiański, drabiny, kładki półkola, tyrolka, sanki, belki V, platformy, zjeżdżalnia

Trasa standard (niebieska) – przeznaczona dla młodzieży i dorosłych, ale mogą z niej korzystać również dzieci. Trasa składa się z 17 przeszkód nieco trudniejszych od tych na trasie dziecięcej, tj.: ścianka wspinaczkowa, linowa kładka, most birmański, tunel z sieci, linoskoczek, poziome iksy, tyrolka, trapezy zygzak, dna, opony, huśtawka, obręcze i belki, trapezy, siatka U, trawers po sieci, zejście po palu

Fot. GOSIR Gminy Dębica

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *