Siarka Tarnobrzeg będzie dzisiejszym rywalem Wisłoki Dębica w pierwszym meczu nowego sezonu III ligi. Start zaplanowany jest na godzinę 17:00.

W poprzedniej odsłonie III ligi, która nie została dokończona z uwagi na koronawirusa, biało-zieloni zajęli 10. miejsce. Ich dzisiejsi rywale plasowali się na 5. lokacie i do lidera tracili sześć punktów.

Teraz jednak nadszedł nowy sezon, co daje nowe możliwości. Wisłoka przedstawiła skład na rozpoczynające się dziś rozgrywki, ale zmienił się on nieznacznie. Przybył jedynie Tomasz Palonek z Podhala Nowy Targ, odeszli zaś Kacper Maik i Rafał Michalik. Trenerem wciąż pozostaje Dariusz Kantor.

Bramkarze: Tomasz Libera, Kamil Dybski.

Obrońcy: Paweł Remut, Bartłomiej Makowski, Jan Pelc, Hubert Król, Dominik Cabała, Dariusz Partyka (m).

Pomocnicy: Damian Łanucha (k), Sebastian Fedan, Mateusz Prokop (m), Kamil Rębisz, Patryk Zygmunt, Dawid Sojda, Szczepan Kogut, Krzysztof Wrzosek.

Napastnicy: Damian Lubera, Łukasz Siedlik, Tomasz Palonek (m), Sebastian Pawlak.

Ponadto do rozgrywek zgłoszeni zostali: Damian Prus, Wiktor Kopała, Kamil Potyrała, Gracjan Orłowski, Oskar Sąsiadek, Kacper Kozioł.

Dzisiejsze spotkanie z Siarką rozegrane zostanie w Tarnobrzegu z udziałem kibiców. Na stadionie może pojawić się maksymalnie 999 osób, gdyż nie jest to impreza masowa. Dobrą informacją jest jednak to, że mecz będzie transmitowany w internecie. Dostęp w cenie 12 zł można zakupić pod tym adresem.

Fot. Wisłoka Dębica

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *