Siarka Tarnobrzeg będzie dzisiejszym rywalem Wisłoki Dębica w pierwszym meczu nowego sezonu III ligi. Start zaplanowany jest na godzinę 17:00.

W poprzedniej odsłonie III ligi, która nie została dokończona z uwagi na koronawirusa, biało-zieloni zajęli 10. miejsce. Ich dzisiejsi rywale plasowali się na 5. lokacie i do lidera tracili sześć punktów.

Teraz jednak nadszedł nowy sezon, co daje nowe możliwości. Wisłoka przedstawiła skład na rozpoczynające się dziś rozgrywki, ale zmienił się on nieznacznie. Przybył jedynie Tomasz Palonek z Podhala Nowy Targ, odeszli zaś Kacper Maik i Rafał Michalik. Trenerem wciąż pozostaje Dariusz Kantor.

Bramkarze: Tomasz Libera, Kamil Dybski.

Obrońcy: Paweł Remut, Bartłomiej Makowski, Jan Pelc, Hubert Król, Dominik Cabała, Dariusz Partyka (m).

Pomocnicy: Damian Łanucha (k), Sebastian Fedan, Mateusz Prokop (m), Kamil Rębisz, Patryk Zygmunt, Dawid Sojda, Szczepan Kogut, Krzysztof Wrzosek.

Napastnicy: Damian Lubera, Łukasz Siedlik, Tomasz Palonek (m), Sebastian Pawlak.

Ponadto do rozgrywek zgłoszeni zostali: Damian Prus, Wiktor Kopała, Kamil Potyrała, Gracjan Orłowski, Oskar Sąsiadek, Kacper Kozioł.

Dzisiejsze spotkanie z Siarką rozegrane zostanie w Tarnobrzegu z udziałem kibiców. Na stadionie może pojawić się maksymalnie 999 osób, gdyż nie jest to impreza masowa. Dobrą informacją jest jednak to, że mecz będzie transmitowany w internecie. Dostęp w cenie 12 zł można zakupić pod tym adresem.

Fot. Wisłoka Dębica

Udostępnij
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *