Jak co piątek, kina letnie w parku przy Domu Kultury „Śnieżka” w Dębicy i kompleksie basenów „Nemo” w Pustkowie-Osiedlu, zapraszają na filmowe seanse.

W parku przy ul. Bojanowskiego w Dębicy projekcję będzie miał film familijny „Bella i Sebastian 3”, którego premiera miała miejsce w maju 2018 roku. Seans rozpocznie się o godzinie 20:30. O czym opowiada tytuł?

Minęły dwa lata. Sebastien (Félix Bossuet) jest u zarania młodości, a Belle stała się matką trzech uroczych szczeniąt. Pierre (Thierry Neuvic) i Angelina (Margaux Chatelier) zamierzają się pobrać i marzą o nowym życiu gdzie indziej. Ku ich rozczarowaniu Sebastien nie chce opuścić swojej góry. KiedyJoseph (Clovis Cornillac), były mistrz Belle, postanawił odzyskać psa, Sebastian stoi przed straszliwym zagrożeniem.

Z kolei w Pustkowie-Osiedlu obejrzeć będzie można wielokrotnie nagradzany „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” – dramat połączony z komedią i kryminałem, w którym samotna matka w wyniku morderstwa straciła córkę i wynajmuje trzy tablice reklamowe, na których umieszcza prowokacyjny przekaz.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica poinformował jednocześnie, że zaległy film „Hejter” zostanie wyświetlony 13 sierpnia o godzinie 21:00.

Wstęp do obu kin jest bezpłatny.

Fot. MOK Dębica

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *