Wszystkie mecze zespołów z powiatu dębickiego, grających na poziomie III i IV ligi, zakończyły się wczoraj wynikami 0:2. Przegrały Wisłoka, Igloopol i Legion. 

Żadna z drużyn nie zanotowała wczoraj punktów w ligowej tabeli. Wisłoka Dębica w drugiej kolejce III ligi podejmowała u siebie Wisłę Sandomierz. Obie bramki straciła w drugiej połowie, najpierw w 55. minucie po strzale Tomasza Wojcinowicza, a później w 89. minucie po trafieniu Bartosza Klockowskiego. Tym samym biało-zieloni po dwóch spotkaniach mają na koncie trzy punkty i plasują się na 12. miejscu.

IV-ligowym Igloopolowi Dębica i Legionowi Pilzno też nie udało się wygrać. Dębiczanie w starciu wyjazdowym przegrali z Sokołem Kolbuszowa Dolna, tracąc bramki w 2. i 80. minucie. Ich sytuacja w tabeli nie jest jednak zła, bo po trzech kolejkach zajmują trzecie miejsce, tracąc do lidera tylko trzy punkty.

Niewiele gorzej prezentuje się sytuacja Legionu Pilzno, który ma punkt mniej i zajmuje 8. miejsce. Wczoraj w wyjazdowym meczu musiał uznać wyższość Partyzanta Targowiska, który oba gole zdobył w pierwszej połowie.

Fot. Wisłoka Dębica

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *