W tym tygodniu Kompleks Basenów „Nemo” w Pustkowie-Osiedlu zaprasza nie na jeden, a na dwa filmy. Dziś wyemitowany zostanie zaległy „Hejter”.

Niesprzyjająca aura nie pozwoliła na emisję „Sali samobójców. Hejter” w wyznaczonym terminie, więc po prośbach widzów, postanowiono przełożyć ten film na dziś. Będzie go można obejrzeć o godzinie 21:00.  O czym opowiada? „Wydalony z Uniwersytetu Warszawskiego student prawa, zostaje przyłapany na plagiacie. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich.

To jednak nie jedyny seans, który odbędzie się w tym tygodniu. Jutro o tej samej godzinie Kompleks Basenów „Nemo” w Pustkowie-Osiedlu zaprasza na „Sokół z masłem orzechwym” – amerykański komedio-dramat. „Zak jest wyjątkowym chłopakiem i zrobi wszystko, by spełnić swoje niezwykłe marzenie – chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu. Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera, drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który decyduje się mu pomóc.

Wstęp na seanse jest bezpłatny. Na miejscu odbędzie się także losowanie, w którym do wygrania będą bilety na basen.

 

Udostępnij
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *