W tym tygodniu Kompleks Basenów „Nemo” w Pustkowie-Osiedlu zaprasza nie na jeden, a na dwa filmy. Dziś wyemitowany zostanie zaległy „Hejter”.

Niesprzyjająca aura nie pozwoliła na emisję „Sali samobójców. Hejter” w wyznaczonym terminie, więc po prośbach widzów, postanowiono przełożyć ten film na dziś. Będzie go można obejrzeć o godzinie 21:00.  O czym opowiada? „Wydalony z Uniwersytetu Warszawskiego student prawa, zostaje przyłapany na plagiacie. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich.

To jednak nie jedyny seans, który odbędzie się w tym tygodniu. Jutro o tej samej godzinie Kompleks Basenów „Nemo” w Pustkowie-Osiedlu zaprasza na „Sokół z masłem orzechwym” – amerykański komedio-dramat. „Zak jest wyjątkowym chłopakiem i zrobi wszystko, by spełnić swoje niezwykłe marzenie – chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu. Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera, drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który decyduje się mu pomóc.

Wstęp na seanse jest bezpłatny. Na miejscu odbędzie się także losowanie, w którym do wygrania będą bilety na basen.

 

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *