Wszystkie drużyny z powiatu dębickiego swoje środowe mecze w ramach III i IV ligi zakończyły wygranymi. To między innymi dało drugie miejsce w tabeli Igloopolowi Dębica.

Biało-niebiescy na własnym stadionie podejmowali Stall II Mielec. Swoich gości pokonali po bramce zdobytej w 70. minucie przez Aleksandra Drobota. Dzięki temu zainkasowali trzy punkty i po pięciu meczach zajmują drugie miejsce w tabeli. Niewiele niżej, bo na 6. pozycji i z jednym punktem na koncie mniej, jest Legion Pilzno. Ten również w roli gospodarza okazał się lepszy od swoich oponentów – Ekoballu Sanok. Dwie bramki zdobył Damian Wolański, zaś trzecia padła w wyniku samobója.

Zwycięstwem zakończyło się również spotkanie III-ligowej Wisłoki Dębica, która w wyjazdowym starciu mierzyła się z KS Wiązownica. Zacięty mecz już w pierwszej połowie dał trzy bramki, w tym dwie w wykonaniu biało-zielonych – Damiana Łanuchy i Sebastiana Pawlaka. Podobna dawka emocji czekała w drugiej części pojedynku, w której Wisłoka podwyższyła prowadzenie na 3:1 po strzale Huberta Króla. Gospodarze jeszcze w 90. minucie zdobyli kontaktową bramkę, ale ostatecznie i tak przegrali 2:3. Dzięki temu dębiczanie awansowali na czwarte miejsce w tabeli. Na koncie mają sześć punktów.

Fot. Igloopol Dębica

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *