Koronawirus: powiat dębicki. Jak bardzo pandemia dotknęła nasz region? Ilu jest aktualnie zakażonych, a ilu w kwarantannie?

Tekst aktualizowany (ostatnia aktualizacja: 03.09, 10:40)

Koronawirus – powiat dębicki. Aktualna sytuacja:

  • Aktualnie zakażonych: 44
  • Łącznie zakażonych: 64
  • Ozdrowieńców: 16
  • Zgonów: 2
  • W kwarantannie: 266

Polub nas na Facebooku – Dębica Informacje

03.09: Zmarł drugi pacjent, u którego potwierdzono koronawirusa. To jednak nie było bezpośrednią przyczyną śmierci. Dodatkowo w regionie przybyły dwa przypadki i dwóch ozdrowieńców.

02.09: Kolejny dzień, kolejne zakażenia. Dziś w powiecie dębickim przybyło 5 chorych, z czego cztery to kobiety.

01.09: Wrzesień rozpoczął się od pojawienia się w powiecie jednego nowego przypadku koronawirusa, co oznacza, że aktualnie mamy 40 zakażonych.

31.08: 6 nowych zakażonych pojawiło się dziś w powiecie dębickim. To największy wzrost na całym Podkarpaciu.

30.08: Przedostatniego dnia sierpnia w naszym powiecie pojawił się 50. przypadek koronawirusa. Są też dobre wieści – dwie osoby wyzdrowiały.

29.08: W sobotnim komunikacie znalazło się 5 nowych chorych – 3 kobiety i 2 mężczyzn, co oznacza, że w powiecie dębickim mieliśmy łącznie 49 przypadków.

28.08: Końcówka sierpnia nie jest dla nas łaskawa. Dziś przybyły cztery przypadki.

27.08: Tak źle jeszcze nie było – w dzisiejszym komunikacie przybyło aż 5 nowych przypadków koronawirusa w powiecie dębickim. Więcej informacji tutaj.

26.08: W powiecie dębickim pojawił się kolejny przypadek koronawirusa i dotyczy mężczyzny. Oznacza to, że mieliśmy już 35 potwierdzonych zakażeń.

25.08: Dwa nowe przypadki i jeden ozdrowieniec to dane dotyczące powiatu dębickiego z wtorku.

24.08: Nowy tydzień rozpoczął się od 21 nowych przypadków na terenie Podkarpacia i żadnego w powiecie dębickim. U nas zmieniła się jedynie liczba osób przebywających na kwarantannie i wynosi obecnie 157.
23.08
: Sytuacja w powiecie dębickim nie zmieniła się. Przybyło jedynie osób w kwarantannie. Ich liczba wynosi obecnie 173.

22.08: W sobotę w naszym powiecie przybyło trzech nowych zakażonych koronawirusem. Każdy z przypadków dotyczy mężczyzn.

21.08: Sytuacja dotycząca koronawirusa w Polsce nie poprawia się. Dziś padł dzienny rekord zachorowań – 903. Z tego dwa przypadki dotyczą powiatu dębickiego.

20.08: Dziś sytuacja w powiecie dębickim nie uległa zmianie. Zmniejszyła się jedynie liczba osób przebywających na kwarantannie i wynosi 235.

19.08: Na liście ozdrowieńców w powiecie dębickim pojawiła się dodatkowa osoba, co oznacza, że obecnie mamy 14 zakażonych.

18.08: Dziś skorygowano liczbę osób przebywających w powiecie na kwarantannie. Nie wynosi ona ponad 3000, zaś 230. Dodatkowo w komunikacie pojawił się kolejny przypadek koronawirusa. Dotyczy on mężczyzny.

17.08: Rekordowy poniedziałek przyniósł aż 4 nowe przypadki zakażenia w naszym powiecie. Dodatkowo na kwarantannie znalazło się aż ponad 3000 osób. Więcej szczegółów.

16.08: W niedzielę w powiecie nie przybył żaden przypadek koronawirusa.

15.08: Sobota nie przyniosła najlepszy wieści – w powiecie dębickim pojawiły się trzy nowe przypadki koronawirusa, zaś jeden z mieszkańców zmarł wczoraj w szpitalu w Łańcucie.

14.08: W dzisiejszym komunikacie w powiecie dębickim pojawiły się dwa nowe przypadki koronawirusa. Dotyczą one kobiety i mężczyzny. Dodatkowo jeden z chorych został uznany za ozdrowieńca. Zmalała także liczba osób przebywających na kwarantannie. Wynosi ona 259.

14.08: Komunikat o dzisiejszych zakażeniach powinien pojawić się około godziny 10:30. Będziemy na bieżąco informować. W sierpniu przybyło aż 6 nowych chorych.

13.08: W czwartek pojawił się jeden nowy przypadek koronawirusa w powiecie dębickim i najprawdopodobniej dotyczy pracownika serwisu Arkus&Romet Group. Aktualnie mamy siedmiu chorych, którzy przybyli w lipcu i sierpniu.

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *