Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy i Śnieżka zapraszają na kolejny seans w parku przy ul. Bojanowskiego w Dębicy. Dziś wyemitowany zostanie „Chłopiec z burzy”.

To już przedostatnia szansa na to, by obejrzeć ciekawy film w parku przy Domu Kultury „Śnieżka”. Dziś o godzinie 20:30 rozpocznie się emisja familijnego dramatu, który swoją premierę miał w 2019 roku. Wstęp, jak zwykle, jest bezpłatny.

O czym opowiada film?

Zamożny biznesmen Michael Kingsley (Geoffrey Rush) stoi już u progu życiowych podsumowań. Powrót w rodzinne strony budzi w nim wspomnienia dziecięcych lat spędzonych z ojcem w małej chatce nad brzegiem oceanu. Michael opowiada ukochanej wnuczce Madeline niezwykłą historię swojej przyjaźni z małym pelikanem, którego jako kilkuletni chłopiec ocalił od śmierci. Były to najpiękniejsze lata jego życia, wypełnione przygodami u boku dzikiego przyjaciela, które nauczyły go najważniejszych prawd o życiu, przyjaźni, miłości, a także o potędze dzikiej przyrody. Dziś wracając do nich pamięcią, Michael zaczyna rozumieć, że nie rodzinna fortuna, ale ta niezwykła opowieść jest najcenniejszym dziedzictwem, które może przekazać Madeline.

Fot. Materiały prasowe

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *