Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy i Śnieżka zapraszają na kolejny seans w parku przy ul. Bojanowskiego w Dębicy. Dziś wyemitowany zostanie „Chłopiec z burzy”.

To już przedostatnia szansa na to, by obejrzeć ciekawy film w parku przy Domu Kultury „Śnieżka”. Dziś o godzinie 20:30 rozpocznie się emisja familijnego dramatu, który swoją premierę miał w 2019 roku. Wstęp, jak zwykle, jest bezpłatny.

O czym opowiada film?

Zamożny biznesmen Michael Kingsley (Geoffrey Rush) stoi już u progu życiowych podsumowań. Powrót w rodzinne strony budzi w nim wspomnienia dziecięcych lat spędzonych z ojcem w małej chatce nad brzegiem oceanu. Michael opowiada ukochanej wnuczce Madeline niezwykłą historię swojej przyjaźni z małym pelikanem, którego jako kilkuletni chłopiec ocalił od śmierci. Były to najpiękniejsze lata jego życia, wypełnione przygodami u boku dzikiego przyjaciela, które nauczyły go najważniejszych prawd o życiu, przyjaźni, miłości, a także o potędze dzikiej przyrody. Dziś wracając do nich pamięcią, Michael zaczyna rozumieć, że nie rodzinna fortuna, ale ta niezwykła opowieść jest najcenniejszym dziedzictwem, które może przekazać Madeline.

Fot. Materiały prasowe

Udostępnij
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.