Katolickie Centrum Edukacji KANA w Dębicy i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy otrzymają największe dotacje ze środków Starostwa Powiatowego w Dębicy. 

Rozstrzygnięty został II Otwarty Konkurs Ofert 2020 na realizację zadań w zakresie między innymi promowania i organizowania wolontariatu, działań na rzecz osób niepełnosprawnych, upowszechniania turystyki, kultury fizycznej i sportu, nauki i wychowania. Powiat rozdysponował środki pomiędzy siedem organizacji, z czego najwięcej, bo aż 87 250 złotych trafi do Katolickiego Centrum Edukacji KANA w Dębicy. Pieniądze te przeznaczone będą na organizację systematycznych zajęć dydaktycznych, dydaktyczno-wychowawczych, wyrównawczych, ogólnodostępnych dla wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu dębickiego.

Z kolei 19 000 złotych otrzyma Powiatowy Szkolny Związek Sportowy na organizację imprez sportowych dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Pełny podział:

  • Stowarzyszenie „Uwierz w siebie” w Dębicy – 4500 zł
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Siedliskach Bogusz – 4500 zł
  • Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy – Latoszynie – 6100 zł
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Zawadzie – 2100 zł
  • Powiatowy Szkolny Związek Sportowy – 19 000 zł
  • Katolickie Centrum Edukacji KANA w Dębicy – 87 250 zł
  • Fundacja PRO EUROPAE BONO w Dębicy – 3000 zł

W konkursie odrzucone zostały wnioski Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy-Latoszynie (drugi ze składanych), Jodłowskiej Akademii Piłkarskiej Diament w Jodłowej, Stowarzyszenia „Uwierz w siebie” w Dębicy oraz Fundacji Nowe Horyzonty w Warszawie.

Fot. Powiat Dębicki

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *