Mateusz Cebula, przewodniczący Rady Miejskiej w Dębicy, zakończył kwarantannę i odniósł się do komentarzy, które z tego powodu pojawiały się w internecie.

Cieszę się, że mogę poinformować o zakończeniu kwarantanny przeze mnie i moją rodzinę. Spełnione zostały warunki ku temu niezbędne i możemy począwszy od dziś normalnie funkcjonować – poinformował na Facebooku.

W dalszej części komunikatu odniósł się do negatywnych komentarzy, jakie spotkały go w ostatnich dniach. – „Życzono” tam „bym się leczył”, „kwarantanny do końca kadencji”, stwierdzano, że moja obecność na sesji RM „jest zbędna” i „bym siedział” czy też sugerowano mi, żem „podupadł na zdrowiu” by w jakiś sposób uniknąć procedury głosowania mojego odwołania z funkcji przewodniczącego rady. Apeluję o rozwagę w komentowaniu takich czy innych informacji – napisał.

Zakończenie kwarantanny Cebuli oznacza, że środowa sesja Rady Miejskiej odbędzie się stacjonarnie. W porządku obraz znalazło się między innymi rozpatrzenie wniosku o odwołanie przewodniczącego ze sprawowanej funkcji.

Fot. fb.com/mateuszcebula

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *