Niedzielne popołudnie stanie pod znakiem kolejnych spotkań z udziałem zespołów z powiatu dębickiego – Wisłoki Dębica i Legionu Pilzno.

Oba kluby swoje mecze rozpoczną o godzinie 17:00. III-ligowa Wisłoka na wyjeździe podejmować będzie ŁKS Łagów, który ma punkt więcej i plasuje się na 4. miejscu. Dębiczanie po dwóch wygranych i dwóch porażkach zajmują 9. pozycję. W tej części tabeli jest jednak ciasno, a niektóre z drużyn mają na koncie więcej spotkań. Jeśli biało-zieloni pokonają swojego dzisiejszego rywala, mogą awansować o kilka lokat. Na ten moment w lidze najlepiej radzi sobie Wisła Puławy, która nie poniosła żadnej porażki.

Z kolei w IV lidze czeka nas dziś pojedynek z udziałem Legionu Pilzno i Wisłoka Wiśniowa. Ci pierwsi mają za sobą sześć spotkań, w których zdobyli 12 punktów. Z kolei ci drudzy po pięciu meczach mają tych punktów 10. Ich starcie może namieszać w tabeli, bo tutaj sytuacja też jest wyrównana. Zwycięstwo ekipy z Pilzna może jej dać nawet awans z siódmego na drugie miejsce.

Fot. twitter.com/Mateusz_Ozog

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *