Ubiegły piątek był ostatnim, w którym można było obejrzeć film w kompleksie basenów „Nemo” w Pustkowie-Osiedlu. Z kolei w dębickim kinie letnim czeka jeszcze jeden seans.

Wakacje to czas, w którym prężnie działają kina pod chmurką. Nie inaczej było tym razem. W Pustkowie-Osiedlu wyemitowano pięć filmów, a największą popularnością cieszyła się „Sala samobójców. Hejter”, który na miejscu zgromadził 120 osób. W ubiegły piątek pokazano tam ostatni tytuł tych wakacji „Kiedy się pojawiłaś”, ale nie oznacza to, że mieszkańcy powiatu dębickiego skazani są na oglądanie filmów w zamkniętych pomieszczeniach.

Przed nami jeszcze jedna okazja na obejrzenie ciekawej produkcji. W najbliższy piątek o godzinie 20:30 w kinie przy Domu Kultury „Śnieżka” w Dębicy pokazany zostanie familijny dramat „Mój przyjaciel orzeł”. Wstęp jest darmowy.

O czym opowiada film?

„Bohaterem filmu jest mieszkający w górskiej okolicy chłopiec o imieniu Lukas, który znajduje w lesie ranne pisklę orła. Lukas postanawia wyleczyć jego złamane skrzydło i nauczyć życia w dzikich ostępach. Zadanie jest bardzo trudne, bo ojciec chłopca nie pochwala jego planów, a sam orzeł jest na początku bardzo nieufny. Z czasem jednak relacja Lukasa z dzikim zwierzęciem zmienia się w niezwykłą przyjaźń i prowadzi do fascynujących przygód. Wielkim wsparciem dla Lukasa jest tajemniczy Danzer (Jean Reno), który jak nikt inny zna się na obyczajach dzikich zwierząt i otwiera przed chłopcem ich niezwykły świat.”

Fot. Gminy Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *