O godzinie 11:00 rozpoczną się mecze IV-ligowych Igloopolu Dębica i Legionu Pilzno w ramach 9. kolejki sezonu 2020/2021.

Obie drużyny z powiatu dębickiego zagrają dziś na własnych stadionach. Drugi w tabeli Igloopol podejmował będzie Lechię Sędziszów Małopolski, która zajmuje obecnie 14. pozycję. Dotychczas biało-niebiescy wygrali pięć spotkań, zremisowali i przegrali raz. Z kolei ich dzisiejsi oponenci mają bilans 3:1:4. Dębiczanie mają szansę na czwarte zwycięstwo z rzędu przed własną publiką.

Z kolei Legion Pilzno czeka dziś bardzo trudne zadanie – pojedynek z liderem Piastem Tuczempy, który jeszcze w tym sezonie nie przegrał. Dzisiejsza porażka najlepszej drużyny ligi pomogłaby nie tylko zawodnikom z Pilzna, ale i z Dębicy. Igloopol traci do pierwszego miejsca cztery punkty, a ma jeszcze zaległe spotkanie do rozegrania. Potknięcie Piasta byłoby więc na rękę ekip z powiatu dębickiego. Wygrana pozwoliłaby Legionowi jeszcze bardziej zbliżyć się do czołówki. Obecnie zespół ten zajmuje piąte miejsce z bilansem 4:2:2.

Fot. Igloopol Dębica

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *