Za nami drugi miesiąc funkcjonowania portalu DebicaInfo.pl. Po jakie teksty sięgaliście w sierpniu najchętniej?

Niekwestionowanym numerem 1 była sytuacja dotycząca koronawirusa w powiecie dębickim. W ostatnim miesiącu przybyło u nas aż 45 nowych przypadków, co w porównaniu z 11 wcześniejszymi jest ogromnym wzrostem. Nic więc dziwnego, że codzienne komunikaty były chętnie odwiedzane. Interesowały Was również losy samorządowców z powiatu, którzy przebywali na kwarantannie.

Ale… nie tylko temat koronawirusa był chętnie śledzony. Zainteresowaniem cieszyły się także newsy policyjne o tym, co działo się na drogach powiatu.

Najwięcej odsłon notowała jednak publicystyka, a konkretnie dwa poniższe reportaże:

Dębicki głos na wielkim ekranie

Jego głos słyszeliśmy w “Krainie lodu”, “Avengersach”, “Wiedźminie” czy “Call of Duty”. Grał w “M jak miłość”, “Na dobre i na złe”, “Singielce” czy “Barwach szczęścia”. Urodził się w Dębicy i tu zaraził się pasją do aktorstwa. Paweł Ciołkosz już dawno wyruszył w Polskę, by spełniać marzenia, ale o swoim rodzinnym mieście nie zapomina.

Czytaj cały tekst

Kapitan Górnika, reprezentant Polski i dębiczanin. Paweł Bochniewicz

Ostatnie tygodnie to dla pochodzącego z Dębicy Pawła Bochniewicza mnóstwo dobrych informacji. Wczoraj po raz pierwszy otrzymał powołanie do dorosłej reprezentacji narodowej, w niedzielę rozpoczął nowy sezon PKO BP Ekstraklasy od zwycięstwa, a do tego został kapitanem Górnika Zabrze.

Czytaj cały tekst

Co prawda to dopiero początek naszej przygody na dębickim rynku, ale możemy się pochwalić, że liczba odsłon DebicaInfo.pl w stosunku sierpnia do lipca wzrosła o 164,45%.

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *