Już dziś do gry przystąpią czołowe drużyny z naszego regionu. Swoje mecze będą rozgrywać Wisłoka Dębica, Igloopol Dębica oraz Legion Pilzno. 

Na swoim obiekcie zespół z Pilzna będzie podejmował drużynę Orła Przeworsk. Podopieczni Romana Gruszeckiego zagrają u siebie z ostatnim zespołem w tabeli. Rywale jak dotąd zdobyli jedynie 5 punktów. Orzeł przegrał ostatnie spotkanie z Karpatami Krosno wynikiem 1:5. Zajmujący 6. pozycję w rankingu gospodarze są wyraźnym faworytem w tym starciu. Mecz rozpocznie się już o 16:30.

Również na własnym obiekcie swój kolejny pojedynek rozegra Igloopol Dębica. Po rozegraniu 9 spotkań znajdują się obecnie na drugim miejscu w lidze. Tym razem na Stadionie Miejskim przy ul. Piłsudskiego gospodarze zagrają przeciwko drużynie Ekoball Sanok. Rywale będą chcieli się odkuć po dwóch porażkach z rzędu, co gwarantuje nam sportowe emocje. Pierwszy gwizdek już o 17:00.

Wisłoka Dębica jako jedyna rozegra swoje starcie na wyjeździe. W dodatku będzie to wyjazd do Krakowa, gdzie podejmie drugi zespół Cracovii Kraków. Obecnie po rozegraniu 10 spotkań Wisłoka znajduje się w górnej części tabeli, na miejscu 7. Cracovia II grając kilka meczów mniej, znajduję na miejscu 17. Biało-zieloni będą na pewno podbudowani ostatnim zwycięstwem 3:0 nad Orlętami Radzyń Podlaski. Pojedybej rozpocznie się już o godzinie 16:00.

Fot. Wisłoka Dębica

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *