Mecze, które były rozgrywane wczoraj, przyniosły fanom piłki nożnej wiele emocji. Wisłoka Dębica oraz Legion Pilzno odniosły zwycięstwa, a Igloopol Dębica podzielił się punktami z rywalem.

Wisłoka Dębica miała wczoraj nie lada wyzwanie. Mierzyła się bowiem z drugim zespołem Cracovii Kraków, w dodatku na boisku rywali. Po zaciętym spotkaniu zwyciężyli wynikiem 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Dawid Sojda, który pokonał bramkarza z kilkunastu metrów strzałem z woleja. Dzięki tej wygranej biało-zieloni utrzymali 7. pozycję w lidze.

Niestety swojego spotkania nie wygrał Igloopol Dębica, który na własnym obiekcie zremisował z Ekoballem Sanok. Po 90 minutach rywalizacji mecz zakończył się wynikiem 0:0. Mimo kilku stworzonych sytuacji dębiczanie nie zdołali pokonać bramkarza rywali. Aktualnie Igloopol znajduje się na drugim miejscu w tabeli.

Legion Pilzno może pochwalić się najbardziej efektownym zwycięstwem. Pokonał bowiem MKS Orła Przeworsk aż 4:1. Już w trzeciej minucie objął prowadzenie, lecz potem w grę wkradł się duży chaos. Ostatecznie druga połowa rozwikłała wszelkie wątpliwości, kto zasłużył na trzy punkty w tym spotkaniu. Bramki dla Legionu zdobywali: dwukrotnie Damian Wolański oraz Tomasz Barycza. Czwarta zdobycz była bramką samobójczą.

Fot: Igloopol Dębica

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *