Bożena Wołowicz sprzedała swój dom w Żdżarach, w którym przez prawie 8 lata przeżywała koszmar. Teraz rozpoczyna nowe życie w innym miejscu.

Sprawą od kilku lat żyje cała Polska. Nagłośniła ją „UWAGA!”, w której temat rodziny K. poruszany był wielokrotnie. To właśnie sąsiadka z dorosłymi dziećmi uprzykrzała życie pani Bożenie, która po długiej walce zdecydowała się na sprzedaż domu. Nabywca doskonale wie, jak wygląda sytuacja w Żdżarach, ale i tak nie zmienił swojego zdania. Postanowił tam zamieszkać. Co więcej, w programie TVN-u stwierdził, że z wszystkimi da się dogadać i liczy na wspólnego grilla.

Z kolei Bożena Wołowicz znajduje się już w innym miejscu, dzięki czemu może rozpocząć nowe życie. Choć Prokuratura Rejonowa w Dębicy niebawem zakończy kolejną sprawę przeciwko rodzinie K., to niestety nie ma pewności jak wszystko się potoczy. – Dostajemy informacje, że rodzina K. prawdopodobnie szuka swojej ofiary. Rodzeństwo K. było widziane w miejscach, gdzie mieszkają krewni i przyjaciele pani Bożeny – informuje „UWAGA!”.

Dzisiejszy reportaż dostępny jest pod tym adresem.

Fot. UWAGA TVN

Udostępnij
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *