Bożena Wołowicz sprzedała swój dom w Żdżarach, w którym przez prawie 8 lata przeżywała koszmar. Teraz rozpoczyna nowe życie w innym miejscu.

Sprawą od kilku lat żyje cała Polska. Nagłośniła ją „UWAGA!”, w której temat rodziny K. poruszany był wielokrotnie. To właśnie sąsiadka z dorosłymi dziećmi uprzykrzała życie pani Bożenie, która po długiej walce zdecydowała się na sprzedaż domu. Nabywca doskonale wie, jak wygląda sytuacja w Żdżarach, ale i tak nie zmienił swojego zdania. Postanowił tam zamieszkać. Co więcej, w programie TVN-u stwierdził, że z wszystkimi da się dogadać i liczy na wspólnego grilla.

Z kolei Bożena Wołowicz znajduje się już w innym miejscu, dzięki czemu może rozpocząć nowe życie. Choć Prokuratura Rejonowa w Dębicy niebawem zakończy kolejną sprawę przeciwko rodzinie K., to niestety nie ma pewności jak wszystko się potoczy. – Dostajemy informacje, że rodzina K. prawdopodobnie szuka swojej ofiary. Rodzeństwo K. było widziane w miejscach, gdzie mieszkają krewni i przyjaciele pani Bożeny – informuje „UWAGA!”.

Dzisiejszy reportaż dostępny jest pod tym adresem.

Fot. UWAGA TVN

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *