Już jutro swoje mecze będą rozgrywać Wisłoka Dębica, Legion Pilzno oraz Igloopol Dębica. Zawodników w biało-niebieskich strojach czeka spotkanie wyjazdowe, natomiast Wisłoka i Legion zagrają u siebie.

Jako pierwsi na boisko wybiegną zawodnicy Iglopoolu Dębica. Na obiekcie Sokoła Nisko rozegrają swój 13. mecz w lidze. Jak do tej pory zgromadzili na swoim koncie 22 punkty. Ich rywal radzi sobie nieco gorzej, ponieważ traci do dębiczan 7 punktów i zajmuje 15. miejsce w tabeli. Igloopol jest w tym starciu faworytem, lecz niczego nie można być pewnym. Na boisko drużyny wybiegną już o godzinie 15:00.

Godzinę później na własnym obiekcie mecz będzie rozgrywać Legion Pilzno. Aktualnie znajdują się na piątym miejscu w lidze, tuż przed Igloopolem. Na pewno będą chcieli się odkuć po wyraźnej porażce z Błękitnymi Ropczyce 1:4. Ich rywalem będzie Stal II Stalowa Wola, która nie błyszczy w tym sezonie. Po 13 kolejkach wygrała jedynie 3 spotkania, przegrywając aż 10. Mimo że Legion jest stawiany w roli faworyta, to drużyna Stali na pewno postawi twarde warunki.

Swoje spotkanie jutro będzie rozgrywać również Wisłoka Dębica. W ostatniej kolejce biało-zieloni pauzowali, lecz teraz gdy wypoczęli, będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Ich rywalem będzie Avia Świdnik, czyli aktualna czwarta siła ligi. Wisłoka przegrała swój ostatni mecz, przez co będzie chciała się zrehabilitować. Zawodnicy wybiegną na murawę już o godzinie 16:00.

Fot: Wisłoka Dębica

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *