Po oficjalnym otwarciu 1 października, mieszkańcy znów mogą cieszyć się najnowszymi projekcjami filmowymi w kinie „Śnieżka”.

Na nadchodzący tydzień przewidziano pięć nowych tytułów. Pierwszą propozycją jest animacja „Waleczne rybki” – środa, godzina 17:00. Projekcja „Pętli” w reżyserii Patryka Vegi odbędzie się we wtorek i środę, kolejno o 20:00 i 19:00. Dramat „Najgorsze wiersze świata” można obejrzeć we wtorek o godzinie 18:00. Film dokumentalny „Wojtyła. Śledztwo” przewidziany jest na piątek i niedzielę o 16:30, zaś zainteresowanych dramatem „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, kino zaprasza w piątek, sobotę i niedzielę o 19:00, 20:00 i 19:00.

Ze względu na objęcie powiatu dębickiego „żółtą strefą” liczba biletów została ograniczona do 48, co stanowi 25% całej sali. Kino przypomina również o przestrzeganiu obowiązujących zasad sanitarnych m.in. zakrywaniu nosa i ust, nawet podczas seansu, zakazie jedzenia i picia na terenie obiektu oraz informuje o zamknięciu szatni.

Ceny biletów to 15 złotych – bilet normalny i 13 złotych – ulgowy. Wyjątek stanowi dramat „Najgorsze wiersze świata”, tutaj wstęp kosztuje 12 złotych.

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *