W starciu z liderem Igloopol Dębica pokazał, że zawsze walczy do końca. Bramka na wagę remisu padła w doliczonym czasie gry. Wisłoka oraz Legion również podzielili się punktami z rywalami. W niższych ligach także nie brakowało emocji.

Igloopol Dębica postawił bardzo twarde warunki na swoim obiekcie w starciu z liderem rozgrywek. Podopieczni Grzegorza Lorka przegrywali do przerwy 0:1, a w 70. minucie już 0:2. Jednak potem w przeciągu 15 minut zdołali zdobyć dwie bramki. Gol na wagę remisu z rzutu karnego w 95. minucie zdobył bramkarz biało-niebieskich Łukasz Psioda.

Wisłoka Dębica zmierzyła się Podlasiem Biała Podlaska. Daleki wyjazd nie przyniósł jednak oczekiwanej zdobyczy trzech punktów. Na początku gra nie układała się po myśli biało-zielonych. Jednak druga połowa przyniosła wiele dogodnych szans dla drużyny z Dębicy, których niestety nie wykorzystała. Bezbramkowy remis sprawił, że Wisłoka zajmuje 11. miejsce w lidze.

Tak jak w meczach klubów z Dębicy, Legion Pilzno również wywiózł z Jasła jedynie punkt. Pierwsza połowa spotkania należała zdecydowanie do gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie w 28. minucie. W drugiej części zawodnicy Legionu przejęli inicjatywę i zdołali odrobić jednobramkową stratę.

Klasa okręgowa:

LKS Wiewiórka  4:1  Korona Majdan Królewski
Chemik Pustków  5:0  Kolorado Wola Chorzelowska
LKS Głowaczowa  1:1  Czarnovia Czarna
Kazimierz Golemki 1:2 Czarni Trześń

Klasa A – Dębica:

Borowiec Straszęcin  0:3  LKS Nagoszyn
LKS Pustków  1:2  Kaskada Kamionka
LKS Stasiówka  4:1  Borkovia Borek Wielki
LKS Zasów Mokre  3:2  LKS Żyraków
LKS Łęki Górne  4:1  Strzelec Frysztak
Strażak Lubzina  6:3  Olimpia Nockowa
Paszczyniak Paszczyna  2:0  Sokół Krzywa

Klasa B – Dębica:

Baszta Zawada  1:1  Brzostowianka Brzostek
Plon Klęczany  2:1  Chemik II Pustków
Orły Borowa  1:3  Dąb Żdżary
KS Bystrzyca  4:0  Dragon Korzeniów
Inter Gnojnica  8:1  Gród Będziemyśl

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *