Igloopol Dębica przełamuje swoją passę bez zwycięstwa i zdobywa trzy punkty na wyjeździe. Wisłoka jedynie zremisowała, natomiast Legion doznał porażki. Emocji nie brakowało w niższych ligach.

Igloopol nie mógł odnieść zwycięstwa przez ostatnich pięć meczów. Swoją złą serię przełamał na wyjeździe, mierząc się z drugą drużyną Resovii Rzeszów. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do Morsów, ponieważ zdobyli dwie bramki (Nalepka – 15. minuta, Stańczyk – 18. minuta). Zespół gospodarzy zdołał odpowiedzieć w drugiej części spotkania, lecz nie odrobił strat. Igloopol ma na swoim koncie 27 punktów i zajmuje 6. miejsce w lidze.

Mecz Wisłoki Dębica z KSZO Ostrowcem Świętokrzyskim zakończył się remisem 1:1. Obie bramki padły z rzutów karnych. Najpierw dla Ostrowca w 25. minucie za sprawą Stanisławskiego, a w drugiej połowie dla Wisłoki jedenastkę wykorzystał Kamiński. Warto dodać, że jeszcze w 40. minucie spotkania, karnego dla biało-zielonych nie trafił Damian Łanucha. Mimo że zwycięstwo wisiało w powietrzu, to pojedynek zakończył się jedynie podziałem punktów.

Legion Pilzno niestety musiał uznać wyższość swojego rywala. ZKS Izolator wygrał mecz na własnym stadionie 2:0. Pierwsze trafienie zdobył zawodnik gospodarzy Michał Daniel (8. minuta), a wynik ustalił trzy minuty później samobójczym trafieniem Dariusz Bieszczad. Legion miał swoje okazje, w tym niewykorzystany rzut karny. Mimo to nie zdołał zdobyć bramki.

Klasa okręgowa, Dębica:

Czarnovia Czarna  4:2  Atut Podborze
LKS Głowaczowa  2:1  Czarni Trześń
Chemik Pustków  2:3  Kamieniarz Golemki
LKS Wiewiórka  6:2  Kolorado Wola Chorzelowska

Klasa A, Dębica:

Paszczyniak Paszczyna  3:2  Kłos Kawęczyn
LKS Łęki Górne  2:0  Strażak Lubzina
LKS Żyraków  2:3  Team Przecław
LKS Stasiówka  5:2  LKS Zasów-Mokre
LKS Pustków  9:0  Borkovia Borek Wielki,
LKS Nagoszyn  3:4  Kaskada Kamionka
LKS Łopuchowa  3:1  Borowiec Straszęcin

Klasa B, Dębica:

Dragon Korzeniów  0:4  Inter Gnojnica
Dąbrówka Stara Jastrząbka  2:1  KS Bystrzyca
Dąb Żdżary  0:7  Lechia II Sędziszów Małopolski
Chemik II Pustków  5:1  Orły Borowa
Brzostowianka Brzostek  1:2  Plon Klęczany
LKS Brzeźnica  2:4  Baszta Zawada

Fot: Igloopol Dębica

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *