Nie tylko przy ratuszu stanął pojemnik na nakrętki. Dębica otrzymała trzy takie kosze, więc może jest znaleźć w różnych częściach miasta. 

Pojemniki dostarczone przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe INOX-METAL z Dębicy stanęły także na rynku oraz przed wejściem na kompleks basenów przy ul. Piłsudskeigo 19. Można już w nich zostawiać plastikowe nakrętki, które później trafią na pomoc potrzebującym.

Akcja zbierania nakrętek do specjalnych pojemników to jedna z popularnych form niesienia pomocy innym. Dzięki współpracy z firmą INOX-METAL, miasto otrzymało trzy kosze na nakrętki. Środki pozyskane z ich sprzedaży przekazywane będą na różne akcje charytatywne. Im większa ilość przekazanych nakrętek, tym większa realna pomoc. Co więcej, nakrętki są surowcem wtórnym, który można ponownie wykorzystać. Ich zbieranie ma więc również wymiar proekologiczny. Dziękujemy firmie INOX-METAL za ufundowanie pojemników i zachęcamy do korzystania z nich. Mamy nadzieję, że będą się szybko zapełniały – mówi zastępca burmistrza Maciej Małozięć.

Przypomnijmy, że pojemnik można też znaleźć między innymi przy Starostwie Powiatowym w Dębicy.

Fot. Miasto Dębica

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *