Już jutro Wisłoka Dębica zmierzy się z drugim zespołem Korony Kielce. Igloopol na własnym stadionie podejmie Błękitnych Ropczyce, a Legion czeka ciężki wyjazd do Kolbuszowej. 

W swoim ostatnim meczu Wisłoka Dębica przełamała serię spotkań bez zwycięstwa. Biało-zieloni pewnie wygrali na własnym stadionie z Jutrzenką Giełbutów. Teraz czeka ich wyjazd do Kielc, gdzie podejmą drugi zespół Korony Kielce. W tabeli między tymi drużynami jest różnica sześciu punktów. Kielczanie nie rozegrali swojego ostatniego starcia z powodu zagrożenia epidemicznego, więc będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony na własnym obiekcie. Mecz już jutro o godzinie 13:00.

Godzinę później na stadion przy ul. Piłsudskiego wybiegną zawodnicy Igloopolu. Ich rywalem będą Błękitni Ropczyce. Biało-niebiescy przegrali swój ostatni pojedynek z JKS Jarosław, dlatego teraz mają okazję, by zrewanżować się swoim kibicom w Dębicy. Błękitni tracą w tabeli do Igloopolu osiem punktów, na pewno postawią twarde warunki. Piłkarze pojawią się na murawie już o godzinie 14:00.

Legion Pilzno przegrał swoje ostatnie trzy spotkania, w dodatku nie strzelając ani jednej bramki. Ten słabszy okres swojej gry będzie próbowali przełamać w starciu z Sokołem Kolbuszowa Dolna. W tabeli dzieli ich niewielka różnica punktowa, jednie dwa oczka, więc mecz zapowiada się na bardzo wyrównany, a przekonamy się o tym już jutro o godzinie 11:00, na stadionie w Kolbuszowej.

Klasa okregowa:

Kamieniarz Golemki – Victoria Ocieka, 31 października, 14:00
LKS Głowaczowa – Victoria Czermin, 31 października, 14:00
Czarnovia Czarna – LKS Wiewiórka, 31 października, 11:00
Czarni Trześń – Chemik Pustków, 31 października, 14:00

Klasa A, Dębica:

Borkovia Borek Wielki – Borowiec Straszęcin, 31 października, 14:00
LKS Zasów-Mokre – LKS Łopuchowa, 31 października, 13:00
Strzelec Frysztak – LKS Pustków, 31 października, 14:00
Team Przecław – LKS Nagoszyn, 31 października, 14:30
Sokół Krzywa – LKS Żyraków, 31 października, 14:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie – LKS Łęki Górne, 31 października, 14:30
Paszczyniak Paszczyna – Olimpia Nockowa, 31 października, 14:00
Strażak Lubzina – LKS Stasiówka, 31 października, 14:00
Kłos Kawęczyn – LZS Mała, 31 października, 14:00

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *