Wisłoka Dębica rozgromiła gości z Zamościa, lecz nie obyło się bez kontrowersji. Igloopol również zwycięski, natomiast Legion musiał uznać wyższość rywala. W weekend grały także niższe ligi.

Na własnym stadionie Wisłoka Dębica rozgromiła rywali z Zamościa, ale nie obeszło się bez kontrowersji. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla gości po bramce Rafała Kruczkowskiego. W drugiej części spotkania biało-zieloni wzięli się za odrabianie strat. Gdy po bramce Dariusza Kamińskiego w 50. minucie widniał wynik remisowy, bramkarz drużyny gości otrzymał czerwoną kartkę za obraźliwe komentarze kierowane w w stronę zawodnika Wisłoki. Po tym incydencie dębiczanie wykorzystali przewagę i na listę strzelców wpisali się Damian Łanucha, Sebastian Pawlak oraz Łukasz Siedlik. Dodatkowo Paweł Szatała zdobył bramkę samobójczą i mecz zakończył się wynikiem 5:1. Starcie to można było śledzić na YouTube, co przekonało między innymi Mateusza Borka.

Piłkarze Igloopolu odnieśli zwycięstwo w starciu z drugim zespołem Stali Stalowa Wola. Już w 17. minucie na listę strzelców wpisał się Cyran. Wyrównał w 35. minucie Lebioda. W doliczonym czasie gry pierwszej części spotkania do siatki rywali trafił Nalepka. Po zmianie stron biało-niebiescy dążyli do powiększenia prowadzenia i udało się to Aleksandrowi Drobotowi w 60. minucie. Rezerwy Stali zdołały jednak strzelić bramkę kontaktową za sprawą Burdzego, lecz to Igloopol ostatecznie wygrał 3:2.

Na obiekt w Pilźnie przyjechała druga drużyna Stali Mielec. Mecz od samego początku był wyrównany, lecz w 32. minucie na listę strzelców wpisał się zawodnik z Mielca Adam Kramarz. Mimo stworzonych szans piłkarze Legionu nie zdołali wyrównać i musieli uznać wyższość rywala. Po tej porażce drużyna z Pilzna znajduje się na 12. miejscu w lidze i oddaliła się od planowej pierwszej ósemki.

Klasa Okręgowa, Dębica:

Chemik Pustków  1:1  Atut Podborze
LKS Wiewiórka  2:4  Czarni Trześń
Victoria Ocieka  0:1  LKS Głowaczowa
Sokis Chorzelów  3:5  Kamieniarz Golemki

Klasa A, Dębica:
LKS Łęki Górne  3-2  Paszczyniak Paszczyna
LZS Mała  1-2  Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LKS Żyraków  1-0  Kłos Kawęczyn
LKS Stasiówka  4-2  Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)
LKS Pustków  5-0  Strażak Lubzina
LKS Nagoszyn  2-1  Strzelec Frysztak
Borowiec Straszęcin  2-2  LKS Zasów-Mokre

Fot. Wisłoka Dębica

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *