W tegorocznej, 19. już edycji „Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej” FFiL Śnieżka SA została wyróżniona za ekspansję międzynarodową.

Jako polski producent od ponad trzech dekad konsekwentnie budujemy wartość Śnieżki w warunkach międzynarodowej konkurencji. Od dawna posiadamy własne zakłady produkcyjne na rynkach ukraińskim i białoruskim, a w ostatnich kwartałach skoncentrowaliśmy się na rozwoju naszej Grupy na Węgrzech, kupując znanego węgierskiego producenta farb – Poli-Farbe. Aktualnie sprzedajemy nasze produkty na kilkunastu rynkach zagranicznych – komentuje Joanna Wróbel-Lipa, wiceprezes zarządu FFiL Śnieżka SA.

Rozwijając się w Polsce i na wielu rynkach zagranicznych niezmiennie podkreślamy nasze przywiązanie do Podkarpacia, miejsca, w którym od początku istnienia bije serce Śnieżki. Dlatego nagrody takie jak ta mają dla nas szczególną wartość – dodaje.

Dla Śnieżki jest to już kolejne wyróżnienie w „Podkarpackiej Nagrodzie Gospodarczej”. W ubiegłym roku dębicka firma została uhonorowana statuetkę w kategorii dużych firm, w 2017 otrzymała dwie nagrody – w kategoriach „Innowacyjna Firma” oraz „Produkt”, a z kolei rok wcześniej został przyznany jej tytuł „Inwestora 10-lecia”.

Tym razem obyło się bez hucznego świętowania, gdyż z uwagi na pandemię gala wręczenia nagród odbyła się w pełni online.

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *