Gniewko Kuczyński z Dębicy zajął czołowe miejsca na mistrzostwach świata we fryzjerstwie – #OMCHairWorld2020.

Udział w zawodach dębiczanin zakończył między innymi dwukrotnym wicemistrzostwem świata w kategoriach: fryzura klasyczna męska oraz fryzura kreatywna. To jednak nie wszystko, bo na czołowych lokatach uplasował się także w dwóch innych dziedzinach.

W męskiej Curly stanął na najniższym stopniu podium, zaś w Commercial Cut zajął czwarte miejsce.

Serdecznie gratuluję Gniewkowi kolejnych sukcesów na arenie międzynarodowej, a także dziękuję pani Dorocie Pietracha, która służyła Gniewkowi pomocą w przygotowaniach do startu w międzynarodowych zmaganiach. Wyrażam radość, że Nowy 2021 Rok zaczynamy od takich sukcesów – mówi burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.