Wisłoka Dębica ogłasza nabór do żeńskiej sekcji siatkówki. Na treningi mogą przyjść dziewczęta klas podstawowych, ale również szkoły średniej. Jak mówią przedstawiciele Wisłoki, reaktywacja tej dyscypliny w szeregach klubu to jeden z planów na 2021 rok. 

Tak naprawdę każda dziewczyna w określonym przedziale wiekowym może pojawić się na hali sportowej przy ulicy Lisa 2 w Dębicy. Zainteresowane tym sportem dziewczęta klas I-VIII szkoły podstawowej oraz pierwszej klasy szkoły średniej, na trening zapraszają doświadczeni instruktorzy. Zajęcia będą prowadzić Agnieszka Garstka oraz Witold Brniak. Co więcej, jednostki treningowe będą odbywać się trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) w godzinach 16:00-17:30. Młode adeptki siatkówki będą mogły rozwijać się w poszczególnych grupach: kinderki młodsze (klasy I-III), kinderki starsze (klasy IV-VI), młodziczki (VII, VIII i szkoła średnia). 

Gwarantujemy urozmaicone treningi, świetną atmosferę, sporą dawkę ruchu oraz indywidualne podejście do każdej z młodych zawodniczek. Reaktywacja i promocja żeńskiej sekcji siatkówki w KS Wisłoka Dębica to jedno z postanowień na 2021 rok. Przed nami dużo pracy, ale wierzymy, że uda się zbudować coś fajnego – dowiadujemy się z ogłoszenia Wisłoki Dębica.

Zapisy trwają, więc każda dziewczyna, pasjonująca się tym sportem jest mile widziana. Wisłoka reaktywuje swoją sekcję siatkówki, a we współpracy z doświadczonymi trenerami klub może odkryć wiele młodych talentów. 

Fot: wislokadebica.pl

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *