Dwóch wychowanków DAP-u Dębica przebywa aktualnie na testach w Koronie Kielce. Mieli już możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w meczu sparingowym przeciwko drugiemu zespołowi Wisły Płock. 

Wczoraj odbył się mecz pomiędzy rezerwami Korony Kielce oraz wcześniej wspomnianej Wisły Płock. Starcie nie zakończyło się po myśli kielczan, ponieważ przegrali wynikiem 1:2. Jednak warto odnotować, że w tym spotkaniu wykazać się mogli wychowankowie DAP-u Dębica. Dawid Nicoś (rocznik 2003) oraz Bartłomiej Cichoń (rocznik 2004) mają teraz możliwość trenowania z drugim zespołem Korony oraz z drużyną CLJ U18. 

Ciężka praca i chęć rozwoju sportowego to czynniki, które wpływają na końcowy sukces, a tego naszym piłkarzom, póki co odmówić nie można – dowiadujemy się na stronie DAP-u. 

Korona Kielce występuje aktualnie w Fortunie 1 lidze, gdzie znajdują się w dolnej części tabeli. Testy z drużyną rezerw lub juniorami są ogromną szansą na rozwijanie własnych umiejętności. Tworzy się również okazja, by pokazać się skautom z największych polskich klubów. 

Fot: DAP Dębica/facebook

 

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *