Już dziś kolejne spotkanie w ramach 39. kolejki III ligi rozegra Wisłoka Dębica. Podopieczni Dariusza Kantora nie mieli zbyt wiele czasu na odpoczynek, ponieważ ich ostatni mecz z rezerwami Korony Kielce odbył się jedynie trzy dni temu. Starcie z Zamościa będzie transmitowane na YouTube.

Ostatnie spotkanie z drużyną z Kielc odbył się na stadionie przy ul. Parkowej, lecz biało-zieloni nie wykorzystali autu własnego boiska. Ostatecznie padł wynik remisowy (1:1). Już dziś o godzinie 17:00 rozpocznie się wyjazdowe starcie z Hetmanem Zamość, czyli ostatnią ekipą w tabeli. W tym przypadku Wisłoka również będzie w roli faworyta do zwycięstwa. Jednak mecz z Koroną pokazał, że wcale to nie musi oznaczać łatwych punktów dla dębiczan. Ostatni pojedynek rozpoczął serię spotkań co trzy dni, która będzie bardzo męcząca dla zawodników, szczególnie że to końcowy etap sezonu.

Wisłoka Dębica znajduje się aktualnie na 7. miejscu w lidze, lecz statystyki ich wyjazdów są dość przeciętne. Na przestrzeni 18 takich meczów zaliczyła 7 zwycięstw, 5 remisów oraz 6 porażek. Na pewno ostatnia rywalizacja z Hetmanem napawa optymizmem, ponieważ zakończyła się wygraną 5:1. Warto też zwrócić uwagę, że zespół z Zamościa stracił w tym sezonie już 123 bramki, więc ich defensywa pozostawia wiele do życzenia.

Dzisiejszy mecz rozpocznie się już o godzinie 17:00 i będzie transmitowany na żywo na kanale Hetmana Zamość na YouTube

Fot. Wisłoka Dębica

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *