W piątek 4 czerwca na obiektach sportowych MULKS Pustynia odbył się Turniej Kadr Okręgów i Podokręgów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Dziewcząt w kategorii U14. Ostatecznie wygrały reprezentantki z Rzeszowa, lecz zawodniczki z Dębicy też stanęły na podium.

Turniej w Pustyni gościł drużyny młodych piłkarek okręgów i podokręgów piłkarskich na Podkarpaciu. Głównym organizatorem całego wydarzenia był Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, lecz w akcje włączył się również starosta powiatu dębickiego. W rozgrywkach udział wzięło pięć zespołów: z Jarosławia, Stalowej Woli, Dębicy, Krosna i Rzeszowa. 

Cały turniej wygrały dziewczyny z Rzeszowa, które nie poniosły żadnej porażki. Wygrały trzy spotkania i jedno zremisowały. Na drugim miejscu uplasowały się reprezentantki z Krosna, które przegrały jedynie z drużyną z Rzeszowa. Reprezentacja Podokręgu Dębickiego wywalczyła ostatnie miejsce na podium, przegrywając z Krosnem i remisując ze zwycięzcą turnieju. Czwartą pozycję zajęły zawodniczki z Jarosławia, a na ostatniej lokacie uplasowały się dziewczyny ze Stalowej Woli. 

Indywidualne wyróżnienia: 
Najlepsza Bramkarka Turnieju – Dominika Zajchowska (PPN Rzeszów)
Najlepszy Strzelec Turnieju – Kinga Klimczak (OZPN Krosno)
Najlepsza Zawodniczka Turnieju – Lena Szydło (PPN Rzeszów)

Fot. PZPN Rzeszów

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *