Wójt gminy Dębica Stanisław Rokosz otrzymał nagrodę za działalność o charakterze prorodzinnym.

Wyróżnienie zostało wręczone podczas gali z okazji „Dnia Samorządu Terytorialnego”, która odbyła się w Centrum Kongresowo Wystawienniczym G2A Arena. Stanisław Rokosz otrzymał nagrodę specjalną „Podkarpacki Samorządowiec Bliski Rodzinie – Amicus Familiae”.

– Czułem się niezmiernie zaszczycony, a z drugiej strony wzruszony odbierając tę nagrodę w obecności samorządowców z całego Podkarpacia, a także wielu parlamentarzystów i gości honorowych – powiedział Stanisław Rokosz. – Jej wartość dla mnie jest tym większa, że zawiera ona w sobie docenienie konsekwentnie realizowanych działań, często mozolnych i mało efektownych.

W swej istocie mają tworzyć przyjazne otoczenie, w którym rodziny zamieszkujące na terenie naszej gminy mogą swobodnie realizować swoje potrzeby oraz rozwijać talenty osób, które je tworzą. W przekształcaniu Gminy Dębica w miejsce przyjazne rodzinom, nas urzędników gminnych wspomaga z ogromnym poświęceniem wielu społeczników oraz pracowników Gminnego Ośrodka pomocy społecznej i właśnie im dedykuję tę nagrodę. Podziękowania kieruję również do członków Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych, którzy to złożyli wniosek o przyznanie nagrody – dodał.

Fot. Gmina Dębica

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *