Ponad 30 wystawców zapowiedziało swój udział w powracających jutro Jarmarkach Twórczości Ludowej Rzemiosła i Rękodzieła oraz Dembickiej Giełdzie Staroci.

Na płycie dębickiego Rynku znów będzie można zakupić przeróżne starocie i nie tylko. To pierwsze tego typu wydarzenie w tym roku, a także zapowiedź tego, co czeka nas latem. Giełda staroci i jarmarki będą pojawiać się bowiem w Dębicy od czerwca do sierpnia w każdą drugą sobotę miesiąca. Będzie można je odwiedzać w godzinach 7-13, zachowując wszystkie aktualnie działające obostrzenia.

Tak będzie też jutro. – Oprócz stoisk z rękodziełem i starociami, na rynku stanie punkt gdzie prowadzony będzie kiermasz na rzecz Kirilla Kondrashev – informuje miasto. Jest to chłopiec chorujący na najcięższą postać rdzeniowego zaniku mięśni. Chorobę może zatrzymać terapia genowa, na którą potrzebnych jest 9 milionów złotych.

W prowadzonej na siepomaga.pl zbiórce zebrano już ponad 2 miliony złotych. Jutro ta suma zwiększy się o pieniądze pochodzące z dębickiego kiermaszu.

Fot. Miasto Dębica

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *