Już dziś wieczorem rozpocznie się pierwsza gala THE WAR. Od 19:00 w walkach na gołe pięści zobaczymy zawodnika z Dębicy Dawida Rachwała, ale również drużynę Wisłoki Dębica w rywalizacji trójek. 

Gala, która rozpoczyna się już dzisiaj, jest nietypowym i wyjątkowym wydarzeniem w świecie sportów walki. Będziemy mogli oglądać zawodników w rzadko spotykanej formule 3×3, która ma oddać hołd ulicznym bójkom. W takim zestawieniu zobaczymy reprezentantów Wisłoki Dębica w składzie: Grzegorz “CZADI” Domaradzki, Dominik “TORPEDA” Stanoch oraz Piotr “FANGA” Krajewski. Ich pierwszymi rywalami będą przedstawiciele Górnika Wałbrzych.

Jako drugi turniej zaplanowano rywalizację indywidualną na zasadach MMA, lecz na gołe pięści. W tym segmencie zobaczymy Dawida „GROM” Rachwała. Podczas wczorajszej gali ważenia odbyło się również losowanie par zawodników. Wiadomo więc już, że dębiczanin zmierzy się najpierw z Nazarem “MŁOT” Onyshchenko. 

Nie chcę mówić, ilu chłopaków poskładałem, nie chcę mówić o takich przygodach, bo każdy miał ich mnóstwo. Ja chcę sprawdzić siebie samego. W tej formule nie zatrzyma nas nikt, a oprócz charakteru wychodzą z nami umiejętności. Czuję, że tutaj się spełnię, ponieważ mogę doznać wiele więcej, niż w normalnym sporcie – mówił „GROM” dla strony THE WAR na Facebooku.

Pierwsze walki już od godziny 19:00. Fani sportów walki mogą oglądać całe wydarzenie w systemie PPV. 

Fot. THE WAR

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *