Podczas gali The WAR 1 Drużyna Sportowej Wisłoki Dębica odpadła w pierwszej rundzie formuły 3×3, a Dawid „GROM” Rachwał doszedł do półfinału całego turnieju.

Na początku odbywały się pojedynki trzech na trzech, gdzie reprezentanci z Dębicy mierzyli się z Górnikiem Wałbrzych. Całą walkę, rozpoczynającą galę, można obejrzeć za darmo. Niestety dębiczanie dosyć szybko ulegli swoim rywalom, którzy napierali bardzo mocno od pierwszego gongu. Do finału dotarli Elana&Stal oraz Górnik Wałbrzych, lecz finał został przełożony na następną galę, z powodu kontuzji zawodników. 

Zostawiliśmy serce i daliśmy z siebie wszystko w oktagonie. Przeciwnicy też bardzo mocno ucierpieli, musieli udać się do szpitala. Myślę, że pół minuty dłużej i bylibyśmy w stanie tę walkę wyciągnąć – mówili zawodnicy Sportowej Wisłoki dla mma.pl

Z kolei Dawid Rachwał bardzo dobrze rozpoczął swój udział na THE WAR 1, ponieważ wygrał w pierwszym starciu z Nazarem “MŁOTem” Onyshchenko poprzez TKO. W półfinale trafił na mocnego rywala, jakim był Sergiusz Zając. Jak się ostatecznie okazało, był na tyle przygotowany i świeży, że Rachwał musiał uznać wyższość swojego przeciwnika. Cały turniej wygrał Adam “VIKING” Biegański, który zgarnął 50 000 złotych. 

Fot. THE WAR

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *