Podczas gali The WAR 1 Drużyna Sportowej Wisłoki Dębica odpadła w pierwszej rundzie formuły 3×3, a Dawid „GROM” Rachwał doszedł do półfinału całego turnieju.

Na początku odbywały się pojedynki trzech na trzech, gdzie reprezentanci z Dębicy mierzyli się z Górnikiem Wałbrzych. Całą walkę, rozpoczynającą galę, można obejrzeć za darmo. Niestety dębiczanie dosyć szybko ulegli swoim rywalom, którzy napierali bardzo mocno od pierwszego gongu. Do finału dotarli Elana&Stal oraz Górnik Wałbrzych, lecz finał został przełożony na następną galę, z powodu kontuzji zawodników. 

Zostawiliśmy serce i daliśmy z siebie wszystko w oktagonie. Przeciwnicy też bardzo mocno ucierpieli, musieli udać się do szpitala. Myślę, że pół minuty dłużej i bylibyśmy w stanie tę walkę wyciągnąć – mówili zawodnicy Sportowej Wisłoki dla mma.pl

Z kolei Dawid Rachwał bardzo dobrze rozpoczął swój udział na THE WAR 1, ponieważ wygrał w pierwszym starciu z Nazarem “MŁOTem” Onyshchenko poprzez TKO. W półfinale trafił na mocnego rywala, jakim był Sergiusz Zając. Jak się ostatecznie okazało, był na tyle przygotowany i świeży, że Rachwał musiał uznać wyższość swojego przeciwnika. Cały turniej wygrał Adam “VIKING” Biegański, który zgarnął 50 000 złotych. 

Fot. THE WAR

Udostępnij
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.