Początkiem czerwca pisaliśmy o uczniach z Zespołu Szkół nr 4 w Dębicy, którzy wsparli bezdomne zwierzęta z Azylu „Brzozowe ranczo”. Młodzież deklarowała wtedy organizację zbiórki dla koleżanki, której pożar zniszczył dom. Jak zapowiedzieli, tak zrobili.  

Zbierają datki do puszek w szkole i internecie – za pośrednictwem strony zrzutka.pl. Aktualnie na koncie zbiórki w portalu jest 70 zł, ale młodzi mają nadzieję na więcej. Chcą zebrać 25 tys. zł. Akcję koordynuje Sylwia Gąsior, nauczycielka z ZS nr 4.

Czujesz się bezpiecznie? Wiktoria też tak się czuła dopóki nie spalił się dach jej domu. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale podczas akcji gaszenia pożaru, został zalany cały budynek, który teraz wymaga remontu. Dach i strop uległy spaleniu i zalaniu. Wiktoria razem ze swoją rodziną mieszka obecnie w wynajętym lokalu i liczy na Twoją pomoc. Przyda się każda złotówka – również ta Twoja! – tak uczniowie Kopernika zachęcają do wsparcia zbiórki w portalu zrzutka.pl.

Wiktoria jest uczennicą pierwszej klasy ZS nr 4, uczy się fryzjerstwa. – Jest miłą, koleżeńską i zawsze chętną do pomocy dziewczyną – jak piszą o niej koleżanki i koledzy ze szkoły.

Zbiórka dostępna pod tym linkiem.

Fot. zrzutka.pl

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *