Seansem filmu „Jesteś Bogiem” rozpocznie się tegoroczne kino letnie, które funkcjonować będzie w parku przy Domu Kultury „Śnieżka”. 

– To już piąte wakacje, które wspólne z Miejskim Ośrodkiem Kultury malujemy w Dębicy w kolorach dobrego kina. Poza lipcową klasyką, w tym roku również nie zapomnieliśmy o najmłodszych widzach, którzy przez cały sierpień będą mogli obejrzeć nieco lżejsze filmy z kategorii kina familijnego. Dla tej grupy odbiorców, której wiele uwagi poświęcamy we wszystkich działaniach społecznych Śnieżki, przygotowaliśmy również wyjątkowy konkurs plastyczny z atrakcyjnymi nagrodami. Warto więc nie tylko oglądać, ale i malować, by dać sobie szansę na wspaniałe nagrody – mówi Aleksandra Małozięć, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej Śnieżka SA.

Seanse odbywać się będą w każdy piątek, rozpoczynając od 2 lipca. W lipcu o godzinie 21:00 obejrzeć będzie można kino polskie, zaś w sierpniu o godzinie 20:30 kino familijne. Organizatorzy przygotowali takie produkcje, jak „Jesteś Bogiem”, Ostatnia rodzina”, „Zimna wojna”, „Szajbus i pingwiny” czy „Mia i biały lew”. Podczas sierpniowych spotkań firma Śnieżka przygotuje także konkurs dla najmłodszych uczestników.

Wstęp na seanse jest w pełni darmowy.

Kino letnie

Fot. Gminy Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica

Share:
Polub nas na Facebooku

Pksiazek

administrator

Redaktor naczelny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *