Do 29 sierpnia potrwa akcja „Rowerem przez Gminę Dębica”. Do wygrania dwa rowery górskie, ufundowane przez firmę Romet z Pogrodzia, a także vouchery na baseny, kolacje i atrakcyjne gadżety.

Co zrobić, aby wziąć udział w akcji i losowaniu nagród? Należy przejechać 3 z 4 tras głównych, zrobić sobie zdjęcie z rowerem w wyznaczonych punktach i przesłać je na adres [email protected]. Organizatorzy dopuszczają również zrzut ekranu z przejechanej trasy z aplikacji endomondo, strava itp.

Do zgłoszenia należy dołączyć kartę – załącznik nr 1 do regulaminu, a w przypadku osoby niepełnoletniej załącznik nr 2, podpisany przez opiekuna prawnego. Dodatkowo należy zamieścić zdjęcia lub link do akcji na swoim profilu na Facebooku. Losowanie nagród odbędzie się dwukrotnie; pierwszy raz w połowie trwania akcji, drugi po jej zakończeniu.

Przygotowaliśmy trasy o zróżnicowanym stopniu trudności, tak, żeby również najmłodsi uczestnicy mogli czerpać przyjemność z rodzinnej wycieczki. Pierwsza akcja cieszyła się dużym powodzeniem. Mamy nadzieję, że tegoroczna będzie jeszcze bardziej udana – zachęcają organizatorzy.

Regulamin, karty zgłoszeń itp. dostępne pod tym linkiem

plakat_rowerem_przez_gmine_debica2
Plakat Gmina Dębica

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *