Przed Wisłoką Dębica ostatni rywal w drabince Wojewódzkiego Finału Pucharu Polski. Biało-zieloni już o godzinie 17:00 podejmę na stadionie w Stalowej Woli miejscową Stal. 

Zespół z Dębicy jest ostatnio w bardzo dobrej formie, co potwierdza seria czterech wygranych z rzędu w III lidze. Wisłoka zakończyła rozgrywki na 6. miejscu w tabeli, lecz sytuacja w górnej części tabeli jest bardzo wyrównana. Stal Stalowa Wola zakończyła sezon dwie pozycje wyżej, jednak tylko z trzema punktami przewagi nad dębiczanami. Niewielka różnica w ligowej klasyfikacji pokazuje, że obie drużyny mają szanse na zwycięstwo i nie ma zdecydowanego faworyta. Zawodnicy mocno odczuwają już trudy sezonu, lecz trener Wisłoki wie, że zmęczenie odejdzie na bok w tym finale – Wydaję mi się, że zawodnicy nie zwracają teraz na to zmęczenie uwagi, ponieważ ten finał to dla nich wisienka na torcie i zwieńczenie całego sezonu – mówił w wywiadzie dla debicainfo.pl Dariusz Kantor. 

Warto podkreślić, że zawodnicy nie walczą jedynie o nagrodę pieniężną, lecz również o prawo gry w krajowym etapie Pucharu Polski. Dzięki temu zwycięzca będzie mógł gościć na swoim stadionie nawet ekipy z PKO Ekstraklasy. Całe spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00, a dla tych, którzy nie mogą wybrać się do Stalowej Woli, będzie dostępna transmisja na żywo. 

Fot. Wisłoka Dębica

 

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *