Przed Wisłoką Dębica ostatni rywal w drabince Wojewódzkiego Finału Pucharu Polski. Biało-zieloni już o godzinie 17:00 podejmę na stadionie w Stalowej Woli miejscową Stal. 

Zespół z Dębicy jest ostatnio w bardzo dobrej formie, co potwierdza seria czterech wygranych z rzędu w III lidze. Wisłoka zakończyła rozgrywki na 6. miejscu w tabeli, lecz sytuacja w górnej części tabeli jest bardzo wyrównana. Stal Stalowa Wola zakończyła sezon dwie pozycje wyżej, jednak tylko z trzema punktami przewagi nad dębiczanami. Niewielka różnica w ligowej klasyfikacji pokazuje, że obie drużyny mają szanse na zwycięstwo i nie ma zdecydowanego faworyta. Zawodnicy mocno odczuwają już trudy sezonu, lecz trener Wisłoki wie, że zmęczenie odejdzie na bok w tym finale – Wydaję mi się, że zawodnicy nie zwracają teraz na to zmęczenie uwagi, ponieważ ten finał to dla nich wisienka na torcie i zwieńczenie całego sezonu – mówił w wywiadzie dla debicainfo.pl Dariusz Kantor. 

Warto podkreślić, że zawodnicy nie walczą jedynie o nagrodę pieniężną, lecz również o prawo gry w krajowym etapie Pucharu Polski. Dzięki temu zwycięzca będzie mógł gościć na swoim stadionie nawet ekipy z PKO Ekstraklasy. Całe spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00, a dla tych, którzy nie mogą wybrać się do Stalowej Woli, będzie dostępna transmisja na żywo. 

Fot. Wisłoka Dębica

 

Udostępnij
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.