Kinga Sikora, uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy, uczestniczyła w wyjątkowych warsztatach, gdzie szkoliła się pod okiem Małgorzaty Kożuchowskiej, Jarosława Kuźniara czy Katarzyny Pakosińskiej.

Celem całego programu organizowanego przez Vital Voices Poland jest wspieranie talentów przywódczych i obalanie stereotypów dotyczących kobiet. Kinga Sikora jako finalistka tego przedsięwzięcia uczestniczyła przez tydzień w zajęciach i warsztatach. Dzięki nim dowiedziała się np. jak założyć własną firmę, ale również jak prezentować się w telewizji. Mogła także spotkać znane osobistości ze świata showbiznesu: Małgorzatę Kożuchowska, Odetę Moro, Katarzynę Pakosińską czy Jarosława Kuźniara. 

Jestem bardzo wdzięczna Kapitule Vital Voices, organizatorce Pani Elżbiecie Raczkowskiej i osobom pomagającym przy organizacji za wybranie moich prac zgłoszeniowych i umożliwienie uzyskania wiedzy, umiejętności i doświadczenia w interesujących mnie dziedzinach. Dziękuję także reszcie finalistek, które są wspaniałymi kobietami z ogromem sukcesów i które udowodniły mi, że są osoby walczące o lepsze jutro w każdej możliwej dziedzinie – relacjonuje Kinga Sikora dla II LO w Dębicy. 
 
Jej przygoda z „Jestem Liderką” jeszcze się nie kończy, ponieważ teraz uczestniczki rozpoczynają prace nad swoimi programami społecznymi. Efekty ich prac poznamy już za pół roku podczas gali finałowej. 
 
Fot. II LO w Dębicy
 

Share:
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *