Daniel Wójcik został wybrany prezesem Oddziału Gminnego OSP w Brzostku na kolejną kadencję. 1 sierpnia w Centrum Kultury i Czytelnictwa w Brzostku odbył się Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy.

W trakcie zebrania podsumowano pracę ostatniego zarządu. W ramach zjazdu uhonorowano również wieloletniego druha Krzysztofa Zegarowskiego. Nowy zarząd tworzą oczywiście przedstawiciele wszystkich 11 jednostek OSP z terenu gminy Brzostek. W składzie nowego prezydium Oddziału Gminnego OSP znaleźli się:

  • Prezes – Daniel Wójcik (OSP w Brzostku),
  • Wiceprezes – Ireneusz Pruchnik (OSP w Skurowej)
  • Komendant – Wojciech Gąsior (OSP w Siedliskach Bogusz)
  • Sekretarz – Paweł Długosz (OSP Januszkowice-Działy)
  • Skarbnik – Gabriel Żurowski (OSP w Grudnej Dolnej)

Przede wszystkim serdecznie dziękuję zarządowi poprzedniej kadencji oraz wszystkim druhnom i druhom jednostek OSP z terenu gminy za 5-letnią współpracę, której podsumowaniem był niedzielny zjazd. W rozpoczynającej się nowej kadencji liczymy na dalszą dobrą współpracę pomiędzy jednostkami OSP a samorządem Gminy Brzostek, Komendą PSP w Dębicy oraz instytucjami państwowymi, w celu ciągłej poprawy wyposażenia i wyszkolenia strażaków-ochotników, którzy każdego dnia gotowi są nieść pomoc mieszkańcom naszych wsi i miasteczek – powiedział nowy prezes druh Daniel Wójcik. 

Fot. OSP Brzostek

Udostępnij
Polub nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *