Wczoraj Wisłoka Dębica rozegrała spotkanie z drużyną, która w tamtym sezonie ledwo się utrzymała.

Czarni Połaniec pomimo słabej formy w tamtym sezonie, zdołali pokonać Wieczystą Kraków. Wisłoka jednak też pokazała się z dobrej strony i również wygrała z drużyną z Krakowa.

Czarni Połaniec od samego początku starali się zdobyć przewagę. Wisłoka w 10 minucie obudziła się i Zahary Priest-Tyson wyprowadził świetną kontrę, która zagroziła bramce Czarnych Połaniec. Niestety czujna obrona zablokowała dobitkę biało – zielonych. Obydwie drużyny wyprowadzały co chwilę akcje.
W 22 minucie Wisłoka straciła bramkę, którą trafił Mateusz Stańczyk. W 26 minucie żółtą kartkę otrzymał Hubert Król za faul na zawodniku gości. Wisłoka próbowała cały czas stworzyć ciekawą akcję, która pozwoliłaby im przynajmniej zremisować. W 30 minucie faul w polu karnym na Mateuszu Stańczyku. Adrian Gębalski pewnie trafił, Wisłoka przegrywa 0-2. W 36 minucie Wojciech Falarz w polu karnym nieświadomie sfaulował zawodnika Czarnych Połaniec. Adrian Gębalski ponownie wykorzystał karnego. Wisłoka miała wiele do odrobienia. Wojciech Falarz, chciał odkupić swoje winy holując piłkę przez całe boisko, lecz niestety obrońca gości zablokował dośrodkowanie. Wisłoka przegrywała do pierwszej połowy 0-3.
Już w 46 minucie Wisłoka otrzymała rzut karny i Mateusz Jędryas pewnie go wykorzystał. Wcześniej faulowany był Maciej Maślany. Wisłoka poszła za ciosem, popisali się ogromną ilością groźnych akcji, dośrodkowań i strzałów. Po błędzie zawodnika Wisłoki – Priest Tysona, w 54 minucie Czarni Połaniec nie wykorzystali sytuacji. W 58 minucie Łukasz Siedlik wywalczył rzut karny dla Wisłoki Dębica. Niestety, Mateusz Jędryas spudłował. Wisłoka nadal przegrywała 1-3. Drużyna gości od tej pory zaczęła dość agresywnie grać. Mimo to, w 69 minucie Maciej Maślany zdobył bramkę, asystował mu Mateusz Jędryas. W 72 minucie Łukasz Siedlik zgrał do Macieja Maślanego, lecz ten pudłował w ważnym momencie. Wisłoka dalej przegrywała. Rozpoczęła się kanonada Wisłoki, lecz obrona Czarnych Połaniec blokowała strzały.

Mecz zakończył się wynikiem 2-3 dla drużyny z Połańca.